Jdi na obsah Jdi na menu
 


Záhadná Kurtova smrt jak to bylo???

Do Kurtova případu smrti se vložil jistý Tom Grant se svojí konspirační teorií. Ta tvrdí, že Kurt se stal obětí vraždy. Za touto vraždou měla stát jeho manželka Courtney Love. Grant je soukromý detektiv, kterého si Coutney najala, aby našel Kurta, který několik dní před tím, než bylo jeho tělo nalezeno, zmizel. Grant a Kurtův "nejlepší přítel" Dylan Carlson šli hledat Kurta do Kurtova domu, ale nenašli ho tam. Carlson znal dobře Kurtův dům. V té době ležel už Kurt mrtvý v přístavku nad garáží, ale tam Carlson "jako náhodou" Granta nezavedl.

Po té co bylo Kurtovo tělo objeveno, sepsal Grant svou konspirační teorii, protože začal podezřívat Coutney Love z vraždy svého muže. Ale jaký měla motiv? Courtney Love je známá svými neotřelými praktikami, arogancí, kariérismem a tisíci románky s všemi možnými celebritami. Kurt a Courtney se zjevně rozváděli. Courtney by po rozvodu byla naprostá nula, ale v případě Kurtovy sebevraždy by dostala všechny jeho prachy a vlastnila by všechna práva na Nirvanu (což se stalo, a Courtney je teď zasraně bohatá). PENÍZE: to je asi ten nejstarší motiv všech vražd. Grant ve své teorii uvádí mnoho důkazů, o kterých je třeba se zmínit. Tak třeba, že na zbrani se nenašli žádné otisky, ani Kurtovy, což je zatraceně podivný. Jestliže Kurt tuto zbraň již dříve používal a pak se s ní zabil tak na zbrani MUSÍ být otisky. To do značné míry poukazuje na to, že Kurta zabil někdo jiný a své otisky pak smazal. Dalším problémem je dopis, který Kurt po sobě zanechal. Pokud si tento dopis přečtete, zjistíte, že tam neni ani jedno slovo o sebevraždě. Kurt chtěl jen odejít od Nirvany a opustit Courtney. Poslední 3 řádky jsou zjevně připsány někým jiným. Pak je tu zpěvák kapely Mentors, který prohlásil, že mu Courtney nabídla 50 000 dolarů, za to, že zavraždí Kurta Cobaina. Týden nato, co toto řekl, ho za podivných okolností srazil vlak a zemřel. (to je ale náhodička, co?) Další podivný fakt je, že Kurt měl v tělě 1.52 mg heroinu na litr krve. Zaprvé toto množství heroinu při Kurtovo malé váze způsobí bezvědomí, takže by Kurt tu brokárnu ani neuzvednul. Za druhé z tisíců sebevražd není zaznamenán ani jeden případ, že by sebevraždu spáchal sfetovanej člověk. Když má člověk v sobě dávku, tak prostě sebevraždu nepáchá!Obrazek

Tady vám ještě přikládám Kurtův dopis na rozloučenou : (dole je český překlad)

Kurtův dopis na rozloučenou


To Boddah

Speaking from the tongue of an experienced simpletion who obviously would rather be anemascluated, infantile complain-ee. This note should be pretty easy to understand. All the warnings from the punk rock 101 courses over the years, since my first introduction to the, shall we say, ethics involved with independence and the embracement of your community has proven to be very true. I haven't felt the excitement of listening to as well as creating music along with reading and writing for too many years now. I feel guilty beyond words about about these things. For example when we're backstage and the lights go out and the manic roar of the crowd begins, it doesn't affect me the way in which it did for Freddy Mercury, who seemed to love, relish in the love and adoration from the crowd, which is something I totally admire and envy. The fact is, I can't fool you, any one of you. It simply isn't fair to you or me. The worst crime I can think of would be to rip people off by faking it and pretending as if I'm having 100% fun. Sometimes I feel as if I should have a punch - in time clock before I walk out on stage . I've tried everything within my power to appreciate it (and I do, God believe me I do, but it's not enough). I appreciate the fact that I and we have affected and entertained a lot of people. I must be one of those narcissists who only appreciate things when they're gone. I'm too sensitive. I need to be slightly numb in order to regain the enthusiasm I once had as a child. On our last 3 tours, I've had a much better appreciation for all the people I've known personally and as fans of our music, but I still can't get over the frustration, the guilt and empathy I have for everyone. There's good in all of us and I think I simply love people too much, so much that it makes me feel too fucking sad. The sad little sensitive, unappreciative, Pisces, Jesus man. Why don't you just enjoy it? I dont know! I have a goddess of a wife who sweats ambition and empathy and a daughter who reminds me too much of what I used to be, full of love and joy, kissing every person she meets because everyone is good and will do her no harm. And that terrifies me to the point where I can barely function. I can't stand the thought of Frances becoming the miserable, self-destructive, death rocker that I've become. I have it good, very good, and I'm grateful, but since the age of seven, I've become hateful towards all humans in general. Only because it seems so easy for people to get along and have empathy. Only because I love and feel sorry for people too much I guess. Thank you all from the pit of my burning, nauseous stomach for your letters and concern during the past years. I'm too much of an erratic, moody, baby! I don't have the passion anymore, and so remember, it's better to burn out then to fade away.

Peace, Love, Empathy.
Kurt Cobain

Frances and courtney, I'll be at your altar. Please keep going Courtney, for Frances. For her life, which will be so much happier without me.

I LOVE YOU, I LOVE YOU!
Překlad

Pro Boddah

Tento dopis píše tak trochu blázen, který by evidentně byl radši věčně si stěžujícím děckem, takže by mu mělo být dobře rozumět. Všechna varování od punk rockových harcovníků, kterých se mi dostalo od té doby, co jsem se dostal do styku s řekněme "etikou" nezávislého života a s pohostinností vaší komunity, se ukázala být velmi pravdivá. Příliš mnoho let jsem nepocítil vzrušení z poslechu nebo skládaní hudby, čtení a psaní. Kvůli tomu se cítím nade vše vinen. Například před vstupem na scénu, když světla zhasnou a dav začne fanaticky ječet, nepůsobí to na mě, jako to působilo na Freddieho Mercuryho, který to zřejmě miloval, opájel se láskou a obdivem davu, což je něco, co hluboce obdivuji a co mu závidím. Skutečností je, že už dál nemůžu podvádět kohokoli z vás. Prostě to není fér ani pro vás ani pro mne. Nejhorší zločin, jaký si dovedu představit, je okrádat lidi tím, že předstírám, že mě to, co dělám, baví. Někdy mi připadá, že před vstupem na scénu by měly být píchačky. Dělal jsem, co bylo v mých silách, abych si vážil toho, co mám (a já si toho vážím, věřte mi, že ano, ale ne dost). Vážím si faktu, že já, že my jsme ovlivnili a pobavili spousty lidí. Musím být jeden z těch narcistů, co si věcí začnou vážit, až je po všem. Jsem příliš citlivý. Potřebuji být trochu lhostejný abych měl zase ten enthusiasmus, co jsem míval jako dítě. Na našich posledních 3 turné se mi dařilo daleko víc si vážit lidí, které jsem osobně znal a našich fanoušků, ale pořád nedokážu překonat tu frustraci, pocit viny a soucitu, který ke každému chovám. V každém z nás je dobro a já si prostě myslím, že miluju lidi až příliš, tak moc, že je mi z toho tak kurevsky smutno. Smutné, citlivé, nevděčné znamení Ryb, proboha.... Proč si prostě neužíváš? Nevím. Mám skvělou ženu, ve které se snoubí ambice s pochopením a dceru, která mi tolik připomíná, jaký jsem sám býval - plný lásky a radosti. Líbá každého, koho uvidí, protože všichni jsou hodní a nikdo jí neublíží. A to mne děsí, že už nemohu dál. Nemohu vystát představu, že Frances jednou bude blbě se cítící, sebedestruktivní, mrtvej rocker, jako jsem já. Mám se dobře, velmi dobře a jsem vděčný, ale od svých sedmi let jsem začal pociťovat nenávist k lidem. Jenom proto, že pro lidi je to prostě tak jednoduché přijít a domoci se soucitu. Jenom proto, že lidi miluju a je mi jich tolik líto. Děkuji vám všem za vaše dopisy a zájem během posledních let. Jsem moc excentrický a náladový člověk. Jíž nemám sil a tak si pamatujte: Je lepší shořet než vyhasnout.

Mír, lásku a porozumění.
Kurt Cobain

Frances a Courtney, zůstanu na vašem oltáři. Prosím, Courtney, jdi dál, kvůli Frances, kvůli jejímu životu, který bude beze mne o tolik šťastnější.

Miluji tě, miluji tě!


* Boddah byl Kurtův imaginární přítel z dětství.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Quality products and drugs only here https://bit.ly/3rLBBis

(aburo, 11. 6. 2021 21:30)

Quality products and drugs only here

https://bit.ly/3wlPWWx

Внимание бонусы Устранение сайтов мошенника только сегодня

(SashaVlasov, 10. 6. 2021 19:15)


Хотите "убить" веб-сайт мошенника или конкурента? Мы можем помочь.
Используются очень эффективные технологии, проверенные не одним проектом:
- Устраняем сайты по каким угодно ключевым запросам.
- 300000-400000 спамных беклинков.
- Непрерывный спам главного емаила организации письмами регистраций на сомнительных ресурсах
- Понижение позиций сайта в поисковиках по самым коммерческим ключам.
- Секретная технология. Это известно лишь нашим специалистам.
- 100% гарантия возврата денежных средств при условии неудачи.
- 100% отчет.
- Секретность работы. Про вас и нашу деятельность никто не сможет узнать.

Цена 80$
Полная отчётность.
Оплата: Qiwi, Yandex.Money, Bitcoin, Visa, MasterCard...

Телега: @exrumer
Skype: xrumer.pro
WhatsApp: +7(977)536-08-36
электронка: support@xrumer.cc

Только эти!
А тАкож Работаем со Студиями!

Никаких продаж, партнерок, заказов и Kwork.

(AnthonyKep, 1. 6. 2021 9:20)

Никаких продаж, партнерок, заказов и Kwork. Идеальный заработок без вложений!
автодоход до 130 000 рублей в месяц https://bit.ly/3wjIev6
после запуска системы вы будете получать доход, как минимум еще 10 лет
- зарабатываете на обычных картинках.
- копируету картинку из указанного источника
- загружаете картинку на сервис
- делаете настройки по инструкции
- выводите деньги
- пожизненный пассивный доход
Перейти для оплаты https://bit.ly/2RtQ9Hq

Delicious dishes

(Delicious dishes, 31. 5. 2021 3:03)


What's up, after reading this amazing post i am as well happy to share my familiarity here with friends. Delicious dishes utes.sewomabest.com/delicious-dishes/

Music

(Music, 30. 5. 2021 15:34)


Its like you learn my mind! You appear to know so much approximately this, like you wrote the e-book in it or something. I feel that you just can do with some % to drive the message home a bit, but other than that, that is great blog. A fantastic read. I'll certainly be back. Music smorid.sewomabest.com/music/

Beautiful things

(Beautiful things, 30. 5. 2021 3:52)


I was wondering if you ever thought of changing the page layout of your blog? Its very well written; I love what youve got to say. But maybe you could a little more in the way of content so people could connect with it better. Youve got an awful lot of text for only having 1 or two images. Maybe you could space it out better? Beautiful things labco.teswomango.com/beautiful-things/

For women

(For women, 28. 5. 2021 2:31)


I really love your website.. Pleasant colors & theme. Did you build this web site yourself? Please reply back as I'm wanting to create my own personal site and would like to learn where you got this from or just what the theme is named. Thanks! For women linmi.sewomabest.com/for-women/

xbox игры купить Невинномысск

(JefferyEdivy, 28. 5. 2021 2:28)

xbox игры купить Орёл https://rent4.today
xbox игры купить Кызыл

Акция скидки Замочи сайт мошенника спамные базы

(StasVlasov, 27. 5. 2021 6:00)

Предлагаем услугу:
"Стопроцентная ликвидация интернет-ресурсов ваших конкурентов!"
Спрашиваете, как?!
- У нас опыт - более 10 лет.
- Конфиденциальная разработка.
- Наращиваем серьезную ссылочную массу порно и вирусными ссылками.
- Любой поисковик мгновенно реагирует на наши технологии.
- Все размещенные тексты с интернет сайта спамятся, что сразу делает их неуникальными.
- У наших экспертов большие возможности и опыт в этом направлении.

Стоимость услуги 80$
Полная отчётность.
Оплата: Qiwi, Яндекс.Деньги, Bitcoin, Visa, MasterCard...

Telgrm: @exrumer
Skype: xrumer.pro
WhatsApp: +7(977)536-08-36
электронка: support@xrumer.cc

Только эти!
А тАкож Работаем со Студиями!

små tatoveringer på håndleddet

(små tatoveringer på håndleddet, 27. 5. 2021 4:05)


Woah! I'm really digging the template/theme of this blog. It's simple, yet effective. A lot of times it's very hard to get that "perfect balance" between user friendliness and visual appearance. I must say you've done a amazing job with this. In addition, the blog loads extremely quick for me on Opera. Exceptional Blog! små tatoveringer på håndleddet reade.wommintpri.com/map17.php

News

(News, 27. 5. 2021 2:24)


I'm really inspired along with your writing skills as well as with the structure on your weblog. Is this a paid topic or did you customize it your self? Either way stay up the nice quality writing, it is rare to peer a great weblog like this one today.. News prosri.teswomango.com/news/

For men

(For men, 26. 5. 2021 4:59)


Hi! I've been following your website for a long time now and finally got the bravery to go ahead and give you a shout out from Atascocita Texas! Just wanted to tell you keep up the great work! For men stince.sewomabest.com/for-men/

gjuta betong regn

(gjuta betong regn, 26. 5. 2021 0:40)


I was able to find good advice from your content. gjuta betong regn dehoch.wommintpri.com/map1.php

Travels

(Travels, 25. 5. 2021 5:13)


Ahaa, its nice conversation concerning this article at this place at this web site, I have read all that, so at this time me also commenting at this place. Travels fiudi.sewomabest.com/travels/

elaka gubbens chokladmuffins

(elaka gubbens chokladmuffins, 24. 5. 2021 19:55)


I just like the helpful info you supply in your articles. I will bookmark your blog and test again right here frequently. I am quite certain I'll be informed lots of new stuff proper right here! Best of luck for the next! elaka gubbens chokladmuffins tridcy.wommintpri.com/map5.php

Advice girlfriends

(Advice girlfriends, 24. 5. 2021 5:05)


Hey there! I'm at work surfing around your blog from my new apple iphone! Just wanted to say I love reading through your blog and look forward to all your posts! Keep up the excellent work! Advice girlfriends hauch.prizsewoman.com/advice-girlfriends/

hur känns fosterrörelser

(hur känns fosterrörelser, 23. 5. 2021 13:47)


It's amazing designed for me to have a web site, which is good in favor of my know-how. thanks admin hur känns fosterrörelser mali.wommintpri.com/map13.php

технология бурения скважин на воду

(Antoniokii, 22. 5. 2021 14:39)

Привет товарищи!Предлагаем Вашему вниманию интересный сайт для заказа бурения скважин на воду. Заказывайте скважину для воды в ЕВРОБУРСЕРВИС – получите доступ к экологически чистой природной воде по самым выгодным в Минске ценам! В результате работ по бурению: все работает вне зависимости от поры года, зимой вода не замерзает; внутрь не попадут грунтовые и стоковые воды или посторонние предметы; вода бесперебойно поставляется из подземного водоносного слоя. Обустройство скважин на воду в Минске. В рамках комплекса наших услуг в Минской области мы также определяем динамический и статический уровень воды в скважине. Заключительный этап — подведение воды по трубопроводу. С этой целью мы устанавливаем мембранный бак, куда закачивается вода. Объем закачиваемой воды и, соответственно, объем бака зависит от того, сколько требуется воды в данном домохозяйстве или на данном объекте. Дальнейшее распределение воды по помещениям происходит уже из этого бака. После того, как вода подана, по желанию заказчика можно установить водоочистные системы различной сложности, отопительные и водонагревательные системы и системы автоматического управления. Более подробная информация размещена тут https://drive.google.com/file/d/12UGUi1eb4vB_-VAklwchUhrlKM8233go/view?usp=sharing
От всей души Вам всех благ!

badas i på spa

(badas i på spa, 22. 5. 2021 9:19)


I love your blog.. very nice colors & theme. Did you make this website yourself or did you hire someone to do it for you? Plz reply as I'm looking to construct my own blog and would like to know where u got this from. thanks a lot badas i på spa sare.wommintpri.com/map13.php

köpa monster high dockor

(köpa monster high dockor, 21. 5. 2021 5:27)


Ahaa, its pleasant discussion regarding this piece of writing at this place at this website, I have read all that, so now me also commenting here. köpa monster high dockor pywtoi.wommintpri.com/map26.php


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21

následující »