Jdi na obsah Jdi na menu
 


Záhadná Kurtova smrt jak to bylo???

Do Kurtova případu smrti se vložil jistý Tom Grant se svojí konspirační teorií. Ta tvrdí, že Kurt se stal obětí vraždy. Za touto vraždou měla stát jeho manželka Courtney Love. Grant je soukromý detektiv, kterého si Coutney najala, aby našel Kurta, který několik dní před tím, než bylo jeho tělo nalezeno, zmizel. Grant a Kurtův "nejlepší přítel" Dylan Carlson šli hledat Kurta do Kurtova domu, ale nenašli ho tam. Carlson znal dobře Kurtův dům. V té době ležel už Kurt mrtvý v přístavku nad garáží, ale tam Carlson "jako náhodou" Granta nezavedl.

Po té co bylo Kurtovo tělo objeveno, sepsal Grant svou konspirační teorii, protože začal podezřívat Coutney Love z vraždy svého muže. Ale jaký měla motiv? Courtney Love je známá svými neotřelými praktikami, arogancí, kariérismem a tisíci románky s všemi možnými celebritami. Kurt a Courtney se zjevně rozváděli. Courtney by po rozvodu byla naprostá nula, ale v případě Kurtovy sebevraždy by dostala všechny jeho prachy a vlastnila by všechna práva na Nirvanu (což se stalo, a Courtney je teď zasraně bohatá). PENÍZE: to je asi ten nejstarší motiv všech vražd. Grant ve své teorii uvádí mnoho důkazů, o kterých je třeba se zmínit. Tak třeba, že na zbrani se nenašli žádné otisky, ani Kurtovy, což je zatraceně podivný. Jestliže Kurt tuto zbraň již dříve používal a pak se s ní zabil tak na zbrani MUSÍ být otisky. To do značné míry poukazuje na to, že Kurta zabil někdo jiný a své otisky pak smazal. Dalším problémem je dopis, který Kurt po sobě zanechal. Pokud si tento dopis přečtete, zjistíte, že tam neni ani jedno slovo o sebevraždě. Kurt chtěl jen odejít od Nirvany a opustit Courtney. Poslední 3 řádky jsou zjevně připsány někým jiným. Pak je tu zpěvák kapely Mentors, který prohlásil, že mu Courtney nabídla 50 000 dolarů, za to, že zavraždí Kurta Cobaina. Týden nato, co toto řekl, ho za podivných okolností srazil vlak a zemřel. (to je ale náhodička, co?) Další podivný fakt je, že Kurt měl v tělě 1.52 mg heroinu na litr krve. Zaprvé toto množství heroinu při Kurtovo malé váze způsobí bezvědomí, takže by Kurt tu brokárnu ani neuzvednul. Za druhé z tisíců sebevražd není zaznamenán ani jeden případ, že by sebevraždu spáchal sfetovanej člověk. Když má člověk v sobě dávku, tak prostě sebevraždu nepáchá!Obrazek

Tady vám ještě přikládám Kurtův dopis na rozloučenou : (dole je český překlad)

Kurtův dopis na rozloučenou


To Boddah

Speaking from the tongue of an experienced simpletion who obviously would rather be anemascluated, infantile complain-ee. This note should be pretty easy to understand. All the warnings from the punk rock 101 courses over the years, since my first introduction to the, shall we say, ethics involved with independence and the embracement of your community has proven to be very true. I haven't felt the excitement of listening to as well as creating music along with reading and writing for too many years now. I feel guilty beyond words about about these things. For example when we're backstage and the lights go out and the manic roar of the crowd begins, it doesn't affect me the way in which it did for Freddy Mercury, who seemed to love, relish in the love and adoration from the crowd, which is something I totally admire and envy. The fact is, I can't fool you, any one of you. It simply isn't fair to you or me. The worst crime I can think of would be to rip people off by faking it and pretending as if I'm having 100% fun. Sometimes I feel as if I should have a punch - in time clock before I walk out on stage . I've tried everything within my power to appreciate it (and I do, God believe me I do, but it's not enough). I appreciate the fact that I and we have affected and entertained a lot of people. I must be one of those narcissists who only appreciate things when they're gone. I'm too sensitive. I need to be slightly numb in order to regain the enthusiasm I once had as a child. On our last 3 tours, I've had a much better appreciation for all the people I've known personally and as fans of our music, but I still can't get over the frustration, the guilt and empathy I have for everyone. There's good in all of us and I think I simply love people too much, so much that it makes me feel too fucking sad. The sad little sensitive, unappreciative, Pisces, Jesus man. Why don't you just enjoy it? I dont know! I have a goddess of a wife who sweats ambition and empathy and a daughter who reminds me too much of what I used to be, full of love and joy, kissing every person she meets because everyone is good and will do her no harm. And that terrifies me to the point where I can barely function. I can't stand the thought of Frances becoming the miserable, self-destructive, death rocker that I've become. I have it good, very good, and I'm grateful, but since the age of seven, I've become hateful towards all humans in general. Only because it seems so easy for people to get along and have empathy. Only because I love and feel sorry for people too much I guess. Thank you all from the pit of my burning, nauseous stomach for your letters and concern during the past years. I'm too much of an erratic, moody, baby! I don't have the passion anymore, and so remember, it's better to burn out then to fade away.

Peace, Love, Empathy.
Kurt Cobain

Frances and courtney, I'll be at your altar. Please keep going Courtney, for Frances. For her life, which will be so much happier without me.

I LOVE YOU, I LOVE YOU!
Překlad

Pro Boddah

Tento dopis píše tak trochu blázen, který by evidentně byl radši věčně si stěžujícím děckem, takže by mu mělo být dobře rozumět. Všechna varování od punk rockových harcovníků, kterých se mi dostalo od té doby, co jsem se dostal do styku s řekněme "etikou" nezávislého života a s pohostinností vaší komunity, se ukázala být velmi pravdivá. Příliš mnoho let jsem nepocítil vzrušení z poslechu nebo skládaní hudby, čtení a psaní. Kvůli tomu se cítím nade vše vinen. Například před vstupem na scénu, když světla zhasnou a dav začne fanaticky ječet, nepůsobí to na mě, jako to působilo na Freddieho Mercuryho, který to zřejmě miloval, opájel se láskou a obdivem davu, což je něco, co hluboce obdivuji a co mu závidím. Skutečností je, že už dál nemůžu podvádět kohokoli z vás. Prostě to není fér ani pro vás ani pro mne. Nejhorší zločin, jaký si dovedu představit, je okrádat lidi tím, že předstírám, že mě to, co dělám, baví. Někdy mi připadá, že před vstupem na scénu by měly být píchačky. Dělal jsem, co bylo v mých silách, abych si vážil toho, co mám (a já si toho vážím, věřte mi, že ano, ale ne dost). Vážím si faktu, že já, že my jsme ovlivnili a pobavili spousty lidí. Musím být jeden z těch narcistů, co si věcí začnou vážit, až je po všem. Jsem příliš citlivý. Potřebuji být trochu lhostejný abych měl zase ten enthusiasmus, co jsem míval jako dítě. Na našich posledních 3 turné se mi dařilo daleko víc si vážit lidí, které jsem osobně znal a našich fanoušků, ale pořád nedokážu překonat tu frustraci, pocit viny a soucitu, který ke každému chovám. V každém z nás je dobro a já si prostě myslím, že miluju lidi až příliš, tak moc, že je mi z toho tak kurevsky smutno. Smutné, citlivé, nevděčné znamení Ryb, proboha.... Proč si prostě neužíváš? Nevím. Mám skvělou ženu, ve které se snoubí ambice s pochopením a dceru, která mi tolik připomíná, jaký jsem sám býval - plný lásky a radosti. Líbá každého, koho uvidí, protože všichni jsou hodní a nikdo jí neublíží. A to mne děsí, že už nemohu dál. Nemohu vystát představu, že Frances jednou bude blbě se cítící, sebedestruktivní, mrtvej rocker, jako jsem já. Mám se dobře, velmi dobře a jsem vděčný, ale od svých sedmi let jsem začal pociťovat nenávist k lidem. Jenom proto, že pro lidi je to prostě tak jednoduché přijít a domoci se soucitu. Jenom proto, že lidi miluju a je mi jich tolik líto. Děkuji vám všem za vaše dopisy a zájem během posledních let. Jsem moc excentrický a náladový člověk. Jíž nemám sil a tak si pamatujte: Je lepší shořet než vyhasnout.

Mír, lásku a porozumění.
Kurt Cobain

Frances a Courtney, zůstanu na vašem oltáři. Prosím, Courtney, jdi dál, kvůli Frances, kvůli jejímu životu, který bude beze mne o tolik šťastnější.

Miluji tě, miluji tě!


* Boddah byl Kurtův imaginární přítel z dětství.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

XEvil 5.0 řešení captchas více než 8400 typů

(aLola.tikhonoffadub4644zk, 18. 11. 2020 21:37)

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 19.0 + XEvil 5.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 12000 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 5.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

bracen.se

(bracen.se, 12. 11. 2020 17:19)


I think the admin of this web site is genuinely working hard in support of his web page, since here every data is quality based stuff. https://bracen.se/music/foer-mycket-oestrogen-i-kroppen-symtom.php för mycket östrogen i kroppen symtom

badhuset Г¶stersund Г¶ppettider aperca.se

(aperca.se, 7. 11. 2020 1:05)


When someone writes an article he/she keeps the plan of a user in his/her mind that how a user can know it. Thus that's why this piece of writing is outstdanding. Thanks! wolga.aperca.se/map7.php badhuset Г¶stersund Г¶ppettider

lanba.se apoteket hjärtat sickla

(lanba.se apoteket hjärtat sickla, 5. 11. 2020 5:55)


Thanks for finally talking about > < Liked it! apoteket hjärtat sickla lanba.se/map15.php

ford capri säljes aperca.se

(aperca.se, 4. 11. 2020 11:09)


Hi Dear, are you really visiting this website on a regular basis, if so then you will absolutely get fastidious experience. emti.aperca.se/map3.php ford capri säljes

givenchy parfym herr munhea.se

(munhea.se, 4. 11. 2020 8:51)


I was more than happy to find this great site. I want to to thank you for your time for this particularly fantastic read!! I definitely enjoyed every bit of it and i also have you bookmarked to see new information in your blog. whega.munhea.se/map4.php givenchy parfym herr

oreiep.se ipren och graviditet

(oreiep.se ipren och graviditet, 4. 11. 2020 3:32)


If you are going for best contents like me, only pay a visit this web site everyday for the reason that it offers quality contents, thanks ipren och graviditet oreiep.se/map14.php

original universal allrengöringsmedel munhea.se

(munhea.se, 2. 11. 2020 20:36)


I all the time used to read piece of writing in news papers but now as I am a user of net thus from now I am using net for posts, thanks to web. riedu.munhea.se/map4.php original universal allrengöringsmedel

outnorth rabattkod student aperca.se

(aperca.se, 2. 11. 2020 17:53)


I visit everyday some blogs and websites to read articles or reviews, however this blog provides feature based content. chrys.aperca.se/map7.php outnorth rabattkod student

tumphati.se

(tumphati.se, 1. 11. 2020 12:23)


Have you ever considered about including a little bit more than just your articles? I mean, what you say is valuable and everything. But just imagine if you added some great photos or videos to give your posts more, "pop"! Your content is excellent but with images and video clips, this blog could undeniably be one of the best in its field. Excellent blog! tumphati.se/map5.php shopping center i malmö

bli sminkad göteborg munhea.se

(munhea.se, 1. 11. 2020 7:47)


Woah! I'm really digging the template/theme of this site. It's simple, yet effective. A lot of times it's hard to get that "perfect balance" between superb usability and visual appeal. I must say you have done a awesome job with this. Also, the blog loads extremely fast for me on Opera. Exceptional Blog! ifpro.munhea.se/map5.php bli sminkad göteborg

intersport black friday aperca.se

(aperca.se, 31. 10. 2020 22:01)


This info is invaluable. How can I find out more? nerga.aperca.se/map2.php intersport black friday

sasilu.se

(sasilu.se, 31. 10. 2020 8:50)


Asking questions are actually nice thing if you are not understanding something totally, except this post gives good understanding even. sasilu.se/map12.php sofina lunch göteborg

figursydd vinterjacka dam munhea.se

(munhea.se, 30. 10. 2020 19:43)


Hi there to all, how is all, I think every one is getting more from this web page, and your views are good in support of new users. whega.munhea.se/map10.php figursydd vinterjacka dam

persdap.se

(persdap.se, 30. 10. 2020 9:36)


Hi to all, the contents existing at this site are in fact remarkable for people knowledge, well, keep up the nice work fellows. persdap.se/map26.php weleda everon lip balm

victoria secret stockholm kontakt aperca.se

(aperca.se, 30. 10. 2020 3:35)


There's certainly a great deal to find out about this issue. I love all of the points you made. margo.aperca.se/map12.php victoria secret stockholm kontakt

probduo.se

(probduo.se, 29. 10. 2020 16:37)


I all the time emailed this webpage post page to all my contacts, since if like to read it after that my contacts will too. probduo.se/map25.php köpa duschkabin billigt

stressless fåtölj rea munhea.se

(munhea.se, 29. 10. 2020 6:54)


Useful info. Fortunate me I found your web site accidentally, and I am surprised why this coincidence did not happened in advance! I bookmarked it. cana.munhea.se/map2.php stressless fåtölj rea

tjocka gula flytningar gravid aperca.se

(aperca.se, 28. 10. 2020 8:29)


Very nice post. I just stumbled upon your blog and wanted to say that I have really enjoyed surfing around your blog posts. After all I'll be subscribing to your rss feed and I hope you write again very soon! break.aperca.se/map6.php tjocka gula flytningar gravid

psykisk stress symptomer munhea.se

(munhea.se, 27. 10. 2020 18:16)


I visited several sites except the audio feature for audio songs current at this web site is really marvelous. viesu.munhea.se/map8.php psykisk stress symptomer


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »